Truall Dhe Shtepi

Shitet nga: Misini 05 Shk 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 1439 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Viti
Shitet trolli prej 1 hektar e 39 ari (+shtepi 2 kateshe) shtepia eshte e gatshme per banim Trolli gjendet ne rrugen magjistrale rreth rruges kryesore Viti Gerlic. leje ndertimi eshte afer Restaurant DAJTI "GERMOV"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim