Truall ne Viti

Shitet nga: 044638460 02 Krr 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 1500 m2
Komuna: Viti
Shitetë TROLLI është i përshtatshum për banim dhe i ka infrastrukturren e rregullume: Rrug,Rrym,Ujë etj.Të gjithë dukumentacioni është në rregull .Siperfaqja e parcelles është 15 ari ,
Parcella gjindet magjistralen Viti- Ferizaj të pumpa xhidi pertol ,në rrugen djathtas 500 metra larg rruges Viti-Drobesh, Momentalisht gjinden shumë shtepia të ndertuar afër Trollit .
Nese ju jeni të interesuar për INFO :Nr +37745586505 ok.( viber )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim