Trualli (Parcela)

Shitet nga: Islam 09 Shk 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Adresa: Rr. "Sherif Frangu" p. n, Viti
Sipërfaqe: 2111 m2
Komuna: Viti
Shitet trualli (parcela) P-70101007-01717-0 me sipërfaqe prej 21ari e 11metra katror (2111m²) në zonën kadastrale Viti në rrugën Sherif Frangu.

Parcela 1717-0 në dy anët kufizohet me rrugët publike, në gjerësi prej 10 dhe 8m.

Çmimi për 1 ari është 950€. Çmimi shitjes-blerjes nuk mundet të negociohet.

Parcela 1717-0 e ka të rregulluar gjithë dokumentacionin kadastral, dhe bartja mund të bëhet menjëherë.


Pronar: Islami

Kontakti: +377(0) 45 601 946

Email: islam.mema@hotmail.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim