Invertar per qajtore

Shitet nga: Bekim 28 Jan 01:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Jane ne funksion te plote dhe te mirembajtura 25karrika ,10 tavolina ,skara per pregatitje te bukes kazan me xhygyma komplet gota te qajit lug tablla komplet krejt edhe tepija krejt invertari i kafe çajtore komplet per pregatitje te bukes kazan me xhygyma komplet gota te qajit lug tablla komplet krejt edhe tepija krejt invertari i kafes komplet.çmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim