Dyqani Islam - Davudi - në Vushtrri

Shitet nga: davud krasniqi 12 Sht 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR

Komuna: Vushtrri
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Dyqai islam Davudi në Vushtrri
për më shum vizito
www.dyqaniislamdavudi.jimdo.com
1-literatur Islame. 8-Meste
2-Miska ( paryma ). 9-Shamija
3-Sexhade. 10-Miswak
4-Qaj për dobësim. 11-Fara të zeza
5-Qajra me veti shëruese. 12-Vaj nga fara e zezë
6-Vajra me veti shëruese. 13-shampon,sapun.krema,
7-Ujë zemzem vasolin,qaj etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim