Lokal ne Vushtrri

Shitet nga: Nexhip 30 Pri 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali ne Vushtrri, afer parkut te qytetit, te "banesa me xhama", ne katin e pare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim