Shes lokalin sip..163m2 te Kalaja në Vushtrri

Shitet nga: Albert Arifi Dje 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Vushtrri
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shes Lokalin rr. e Tiranes ne qender te Vushtrris,
Lokali ka siperfaqe prej: 163 m2,
Lokali éshté i leshuar me qera,
Ka hapsir te mjaftueshme per çdo veprimtari,
Lokali eshte i rregulluar shumë mirë me nxemje qendrore,
Shangu i punuar nga druri, furra e picave me dru,
Ujé te mjaftueshem nga pusi,
Shitet nga pronari dhe perkthimin e bejmé mbrenda dites,
Qmimi 1200€/m2, i diskutueshem
Ju mirépresum blers serioz,..tel..044 197433
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim