Trafik

Shitet nga: mehmet 03 Mar 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet trafika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim