U SHIT FLM MERRJEP Dyqan ne vushtrri super qmim..

Shitet nga: Agron Neziri 14 Shk 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 500 EUR

Komuna: Vushtrri
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shes dyqan ne Vushtrri beje edhe ndrrim me ndonje veture dyqani ka 31.4 m katror i ka 2 hymje.
Munde te me kontaktoni permes viber ( +377 44 427 496 )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim