KASHT si dhe ( ELB i sivjetit) GRUN

Shitet nga: Berat 31 Krr 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
oshti sivjetiti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim