Rama Per Blet Me Shumic Dhe Pakic

Shitet nga: g.perquku 03 Maj 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Gjendemi ne fshatin Ceceli te komunes se vushtrris Shesim rama te bletve Dru Blini te cilet i prodhojm vet shesim me shumic dhe pakic qimi sipas marrveshjes , Ramat jan shum kualitet i mir mundeni me i pa edhe vet per me shum informata te interesuarit mundeni mu lajmrue ne nr e telfonit 044 628 936 045 918 058
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim