Rama Per Blet Me Shumic Dhe Pakic

Shitet nga: G.perquku 07 Krr 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes Rama Per Blet Dru Blini gjindemi ne fshatin ceceli te komunes se vushtris shesum rama per blet me shumic dhe pakic aq sa ju nevojiten Ramat jan shum kualitet i lart ramat jan shum te mir mundeni mej pa edhe vet per me shum informata lajmrohuni ne Nr e telefonit 044 628 936 dhe 045 918 058
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim