urgjet shes dhet dhe kingjat

Shitet nga: sabrush 03 Mar 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
urgjet shes dhet 50 copa dhe kingja afrt 100 copa ja vakconum kret jan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim