2 pula

Shitet nga: hh 19 Maj 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Vushtrri
2 pula t mira tu ba vez
Rac e paster amrock dhe austrolopt
Prej blersa serioz..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim