3 rama druun urgjent me qmim shumnte volits

Shitet nga: 049273061 27 Dhj 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shiten drut shum te mira te qyqavices jon ahu dhe shkoze ngapak edhe bung shitet me qmim te volitshum te interesuarit let kontaktoj ne numrin 049 273 061 me viber osht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim