4 Pula

Shitet nga: Xxxxxxx 08 Nën 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Vushtrri
Shiten 4 pula dhe 1 xhel italjonka silver +1italjonk golld jon te shnosha dhe te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim