Belg

Shitet nga: Feriz 28 Jan 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Vushtrri
Shes klyshin Malinois Belg, femër 2 muajshe. Është kogja agresive dhe racë 100%. Qmimi është 90 Euro i fundit. Më thirrni ose shkruani në viber. Tel. 049 - 617 - 705. Në foto është kur ka qenë 1 muajshe, kurse në foton tjetër janë prindërit e saj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim