DUAJ PRESE 1 euro

Shitet nga: Isa 26 Shk 08:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Vushtrri
Shes Duaj te preses te perzirTeteline bari.
Duajt jane te veres se kaluar dhe jane ruajtur ne pleme dhe jane shume te mire dhe e kane ruajtur freskine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim