Detelinë, Tërshanë

Shitet nga: Jusuf 21 Shk 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes rreth 600 duj detelinë dhe rreth 170 duj tershane ka 1 EUR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim