Duj te sanes shum te mir dhe te rrast

Shitet nga: meti 27 Mar 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shiten duj te sanes shum te mire dhe kualitativ 1.50cent per dug mund te shkruani edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim