GJELA DHE ZOGZA AMROCK

Shitet nga: Zeqa 06 Shk 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shiten Gjelat dhe zogzat Amrock gjasht muj i kan
Pres bleres te interesuarit te na kontaktojn Tel : 044127596 ose https://www.facebook.com/pulat.zeqesJu Mirpress VUSHTRRI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim