Gjel dhe pulen luftaraka

Shitet nga: xhon 27 Mar 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
shitet xheli dhe pula luftaraka jan tmir mdhoj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim