Hamar

Shitet nga: Shahin gashi 02 Mar 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Vushtrri
Hamar osht prej bungit ka 7 presek dhe koridorin o n gjendje t rregullt gjendemi ne vushtrri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim