Inkubator orgjinal

Shitet nga: zogu 18 Jan 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR

Komuna: Vushtrri
shes inkubator origjinal gjerman me termostat dhe termometer digjital gjerman. kapaciteti 112 veze e me teper.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim