Italianka Gold

Shitet nga: Abdullah 21 Pri 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shitet qifti Italiqnka Gold. Gjeli hali si ka një vitë pula po. Shiten edhe 10 zogjë italianka Gold 5 javësh , 3 pula e 7 gjela, si dhe shiten 22 zogjë italianka silver rreth 3 javësh, 18 pula e 4 gjela.

Qiftin gold mund ta shiqoni në youtube në linkun; https://youtu.be/bil2CNlJU9I

Tel; +37745535722
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim