Italjonka

Shitet nga: Mon 08 Nën 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Vushtrri
Shiten 4 pula dhe 1 gjel italjon silver+1zogez golld jan te shnosha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim