Italjonka

Shitet nga: Yyy 17 Jan 07:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shiten 2 pula dhe 1 gjel italjonka golld.thjesht per marakli Muni me thirr edhe vajber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim