Italjonka

Shitet nga: Mon 17 Jan 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes 2 Pula dhe 1 Gjel Italjonka Golld Te Shnosha Dhe Te Mira Thjesht Per Marakli Mum Me Thirr Edhe Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim