Italjonka

Shitet nga: Xxxxx 20 Jan 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
SHITEN 2 Pula Dhe 1 Gjel Italjonka Silver Duke Ber Vez .Thjesht Per MARAKLI Muni Me Thirr Edhe Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim