Lopë

Shitet nga: Hazir 18 Pri 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Vushtrri
Shitet lopa shum e mir si per tamel dhe per Te gjitha osht lop shum e urt pritet te shtohet keto dit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim