Lopa me Viq (qmimi i volitshem )

Shitet nga: hetem 08 Pri 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
-Urgjent-shitet Lopa me viq mashkull 3 muajsh (pasi qe pronart do te migrojn jasht vendi ) .i qet 20 litra qumsht ne dit .jan rac ezez amerikane ,te inetresuarit mund te thirrin ne nr, dhe viber 049728083
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim