Lope

Shitet nga: Rasimi 14 Shk 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shiten lopet nga ferma. Lopet jane qumshtore dhe jane shume te mira. Lopet nuk jane te moqme. Garantojme per cdo gje sa u perket lopeve. Qmimi eshte me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim