Lope 18-20

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: faik 21 Nën 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Vushtrri
shes lopen 2 muj barse lopa e hes si ne grazhd ashtu dhe n kullos nuka behane
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim