Lopt Qumshtore

Shitet nga: Avni 29 Gsh 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes Lopen Qumshtore 30 litra me garanci si dhe kemi Tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim