Mini Doberman

Shitet nga: Doberman 27 Dhj 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shitet Mini Doberman rac e paster. Mosha 2 vjet. Gjinia femer. E vaksionuar me rregull. Shum e mir per shpi. Per ma shum kontakt 049555736 ose Wiber dhe Whatsap +491735888630.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim