Mshtjera se pari te gjitha bars

Shitet nga: valiiiiiiii 07 Shk 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
shes mshtjerra jan barsa dhe shtohen se pari her me te gjitha garancit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim