Mshtjerr se pari

Shitet nga: vali 07 Shk 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
shes mshtjerr se pari lopa do te shtohet dhe eshte e mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim