Mshtjerra 2 vjeqare

Shitet nga: Rama 15 Pri 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Vushtrri
Mshtjerra ka 2 vjet dhe eshte per marakli
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim