Mshtjerrat

Shitet nga: haxhija 22 Pri 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shiten mshtjerrat njana usht shyte dhe usht e mbarsune raca tmira.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim