Mzet Bika

Shitet nga: Sejdiu 05 Dhj 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
I shes 5 Mzet . Deri ne mesine tetorit jane ushqyr ne kullos te bjeshkeve te shales se Bajgores , konkretishte ne fshatin Gumnishte , komuna e Vushtrrise.pra 100 % bio. Ju GARANTOJ PER MISH . Jane ngjyre te bardh dhe te kafte,rac e Mishit.
Mzetet jane te ri 1 vjeq, peshojne dikun prej 400 deri ne 650 kg.
Numrat Kontaktues : 044-321 267 dhe 049-629 123.
Qmimi : sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim