Pasul per farë

Shitet nga: Naim 22 Mar 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pasul I ri per farë si dhe ësht I mir per te ngrene zihet shum shpejt (me një valë) qmimi per një kg është 3.5 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim