Pula

Shitet nga: xxxxx 02 Shk 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Vushtrri
Shes 8 pulat se bashku me gjelin.pulat jon tu bo voe edhe krejt dimrin si nalin.jon te urta shum dhe te mira per zoj.qmimi per pula ka 15 euro per cop kurse gjeli 25 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim