Pula

Shitet nga: Xxxxxxx 11 Nën 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Vushtrri
Shitet nje gjel dhe nje pul i races zvicrrane jane shum te hjeshme Per marakli
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim