Qen bub

Shitet nga: Arjan 21 Shk 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Vushtrri
shes buba jan 4 muajsh jan shum te mir dhe rojs per obor shesh dhe baben e tyre edhe shum i but per antar te familjes por i shtir dhe rojs per oborr i cili kushton 50 Euro per me shum Info.Kontakto ne Nr:049548826
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim