Qen

Shitet nga: Xxxx 01 Dhj 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Vushtrri
Shiten dy bubat 2 mujsh njoni mashkull tjetri fm jan rac e paster dhe shum rojsa per shtepi . Per me shum info. Na kontaktoni 044342480
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim