Rama per blet me qmim te volitshum

Shitet nga: Gzimmi 03 Pri 00:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shesim rama per blet me super qmim te volitshum ramat jan nga druri I blinit te garantuar nga blini shesim rama me shumic dhe pakic te montuar dhe te qmontuar shesim me porosi te ineteresuarit mund te kontaktojn ne nr tel... 045 918 058 ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim