Rotweiller në shitje

Shitet nga: Ismet 08 Dhj 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shiten këlyshët e racës së pastër Rotweiler shumë të shëndetshëm. Tel: 044 180 112 dhe mbislimi@gmx.ch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim