Sanaka per blet rama,funa.ushqimore,kapaka

Shitet nga: G.perquku 07 Krr 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Gjindemi ne fsh ceceli te vushtris shesum Sanaka per Blet , Kapaka, Rama, Funa, Ushqimore te gjitha i prodhojm vet shesim sipas porosis me shumci dhe pakic te te interesuarit mund te lajmorhen ne keta nr te tel... 044 628 936 045 918 058
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim