Shes 3 Malinoisa

Shitet nga: Seid 11 Shk 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Vushtrri
Shes 3 klysh malinoisa.
Klyshqit janë të gjinisë femrore dhe janë shumë agresive.
Veshët sa kanë fillu me I qu.
Mosha e tyre është 2 muaj e 10 ditë.
Për më shum info kontaktoni në numrin e tel. 049 - 172 - 268
Qmimi për klysh është 120 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim