Shes kallamoq me shumic dhe pakic

Shitet nga: Naipii 26 Jan 00:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 EUR

Komuna: Vushtrri
Shes kallamoq me shumic dhe pakic i kam 62 thas te gjith mej bleni dha me nje qmim shumnte voltishum kurse nje nga nje nga 11 euro per thes mundeni me zgjidh vet cilin thes ta doni thesi mundet me qen nga 51deri56 kg mundemi me ardh me pa edhe bet me mat se tregtar sjom e punoj vet token te interesuarit le te lajmrohen ne ket nr 044 962 150
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim